Pierwszy wyjazd w nowym sezonie

Przed nami druga kolejka zmagań w wielkopolskiej klasie okręgowej. Zespół Pelikana czeka też pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy. Zielono – czarni udadzą się do Brzeźna (koło Konina) na mecz z tamtejszymi Czarnymi. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę o godz. 18.00.

Nasz niedzielny rywal to beniaminek niedokończonych rozgrywek poprzedniego sezonu. Po rundzie jesiennej Czarni zajmowali 2 miejsce w klasie A, co wobec zakończenia rozgrywek z powodu pandemii premiowało ich awansem do klasy okręgowej. W 13 meczach zdobyli 30 punktów. Ich bilans to 10 wygranych i 3 porażki. Lepszy w lidze był nasz ligowy rywal Polonia Golina.

Natomiast w pierwszej kolejce sezonu 2020/2021 Czarni Brzeźno udali się do Przedeczy, gdzie podzielili się punktami z tamtejszą Baszta, remisując 2:2. 

W zespole zielono – czarnych na debiut liczą nowi zawodnicy Mateusz Kruszlewski i Jakub Olejniczak. Obaj nie mogli być brani pod uwagę przy ustalaniu kadry na 1 kolejkę z uwagi na brak spełnienia wszystkich formalności. Teraz liczą na uznanie w oczach trenera Andrzeja Stefańskiego, aby pierwszy raz w oficjalnym meczu założyć koszulkę Pelikana. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i do dyspozycji trenera, zatem zapowiada się wyjazd w optymalnym zestawieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media