Pelikan pewnie wygrywa

Pelikan Niechanowo w ramach 19 kolejki rozgrywek Red Box Klasy Okręgowej grupy Wielkopolskiej III podejmował “u siebie” zespół Czarnych Brzeźno. Faworytem spotkania była ekipa trenowana przez Andrzeja Stefańskiego, który to od pierwszej minuty w bój posłał następujący skład:Garczyk, Pawłowski, Białas, Jarzyński, Mazur, Danielewicz, Stefański, Kustra, Buczek, Połatyński(C), Świątnicki.Zielono – czarni od pierwszych minut chcieli zdominować rywala, co skutecznie im się udawało.Pierwsza 100% okazje miał w 2′ Mazur, który chybił z 2m. W 3 minucie Danielewicz ostrzelał słupek.W 13′ akcje Danielewicza i Buczka wykończył Jarzyński i mieliśmy 1:0. Ten sam pilkarz na listę strzelców wpisał się ponownie w 18′. Pelikan 2 Czarni 0.Nie trzeba było długo czekać na podwyższenie rezultatu. Danielewicz po indywidualnej akcji podwyższył wynik na 3:0. Zegar wskazywał 20minutę.Pierwszej zmiany trener Stefański musiał dokonać już w 33′. Urazu nabawił się Jarzyński. W jego miejsce na boisku pojawił się Waluszyński.W 39′ ponownie trójkowa akcja Stefański – Buczek – Danielewicz. I było 4:0. Strzelcem Danielewicz.W przerwie trener dokonał jednej zmiany. Boisko opuścił Mazur a w jego miejsce do gry desygnowany został Kruszlewski.W 59′ trener dokonał 2 zmian. Kruczyński za Polatynskiego i Poltaszewski za Świątnickiego. W 67′ Pawłowski asystował Poltaszewskiemu i wynik brzmiał 5:0.W 79′ Stefański opuścił boisko a w jego miejsce na placu gry pojawił się Jankowski.Do końca meczu obraz gry nie uległ zmianie.Pelikan dominował i potwierdził swoje aspiracje do awansu.Pelikan Niechanowo – Czarni Brzeźno 5:0Jarzyński 13′ 18′ Danielewicz 20′ 39’Poltaszewski 67′