Arcyciekawe starcie na Plantach! Pelikan – Warta Dobrów

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie w najbliższą sobotę na niechanowskich „Plantach”. Wicelider tabeli po 2 kolejkach Pelikan Niechanowo podejmie obecnego lidera Wartę Eremitę Dobrów. Początek tego starcia o godz. 17.00.

Warta podobnie jak Pelikan zalicza udany początek sezonu. Po dwóch kolejkach przewodzi tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramek od zielono – czarnych oraz Zjednoczonych Trzemeszno. Wszystkie trzy zespoły zgromadziły po 6 punktów. Natomiast to „warciarze” byli najbardziej skuteczni, pokonując w 1 kolejce w Orzechowie Spartę aż 4:1 oraz pewnie zwyciężając w ubiegły weekend z Basztą Przedecz  3:0 przed własną publicznością. Zatem zapowiada się dla podopiecznych trenera Andrzeja Stefańskiego jak na razie najtrudniejsza przeprawa.

W obozie Pelikana panuje dobra atmosfera po dwóch wygranych na początek sezonu. Zespól sumiennie przygotowuje się do tego starcia, szlifując jeszcze pewne mankamenty w grze. Niestety nie obędzie się bez ubytków kadrowych w sobotnie popołudnie. Zabraknie lekko kontuzjowanego Jakuba Januchowskiego oraz z powodów prywatnych Patryka Jarzyńskiego. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera i gotowi do tego trudnego wyzwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media