Wybrano nowy zarząd klubu

W niedzielę 4 lutego miało miejsce Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków klubu GLKS PELIKAN Niechanowo. W trakcie zebrania Prezes klubu, Zbigniew Kościański przedstawił podsumowanie działań zarządu za miniony rok zarówno w samym klubie, jak i prowadzoną Akademią, zrzeszającą imponującą liczbę ponad 100 utalentowanych dzieci.

Podczas zgromadzenia prezes szczegółowo omówił osiągnięcia i inicjatywy podejmowane przez zarząd klubu, zdobywając uznanie społeczności. Wszyscy uczestnicy mieli okazję zapoznać się z rzetelnym sprawozdaniem finansowym za ubiegły rok, które zostało pozytywnie zaakceptowane przez komisję rewizyjną, kierowaną przez Pana Posła Tadeusza Tomaszewskiego.

Po analizie sprawozdań, przystąpiono do wyborów nowego zarządu na kolejną 3-letnią kadencję. Z ogromną radością ogłoszono, że Zbigniew Kościański został ponownie wybrany na stanowisko prezesa klubu. Wiceprezesami zostali Bartosz Zych oraz Michał Podrzycki. Gratulacje skierowane zostały w stronę nowego zarządu, a życzenia samych sukcesów sportowych towarzyszyły temu wyjątkowemu momentowi.

Zapewne nowy zarząd będzie kontynuować dobrze zapoczątkowane inicjatywy, rozwijając klub oraz akademię, a także przyczyniając się do dalszego wzrostu sportowego potencjału społeczności. Życzymy owocnej współpracy oraz nieustających sukcesów w dalszym rozwoju klubu, a także powrotu drużyny seniorskiej do wyższego poziomu rozgrywkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media