Pelikan zalicza kolejne sparingowe zwycięstwo.

Pelikan zalicza kolejne sparingowe zwycięstwo.

GLKS Pelikan Niechanowo w ramach przygotowań do rozgrywek V ligi rozegrał kolejny sparing. Przeciwnikiem zespołu z Plan był LKS Ślesin.
Trener Andrzej Stefański, który jest na etapie tworzenia zespołu desygnował do gry od początku: Garczyk Wiśniewski, Kustra, Testowany, Kruszlewski, Połatyński, Testowany, Jarzynski, Kruczyński, Testowany i Danielewicz.

Do 20 min całkowita dominacja gospodarzy i kilka niewykorzystanych sytuacji. Później gra się wyrównała i goście mieli po wyprowadzeniu ataku szybkiego dogodną sytuację ale dobrze na przedpolu zachował się Garczyk. W 35 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z 5 m Kustra nie znajduje drogi do bramki. W 42 min. kolejny rzut rożny wykonywany przez Jarzyńskiego idealnie spada na nogę Kustry i znajduje drogę do bramki.

W drugiej połowie po dokonaniu  8 zmian drużyny Pelikana cały czas prowadziła grę. I tak w 55 min po dobrej akcji całego zespołu bramkę strzela testowany zawodnik. W 70 minucie pelikan podwyższa wynik na 3 -0 za sprawą Damiana Nowaczyka po szybko wykonanym rzucie wolnym. W końcowych minutach wkradło się rozluźnienie i drużyna gości zdobywa bramkę na 3-1 w 87m ustalając wynik.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media