Pelikan wygrywa na inauguracje!

Pelikan Niechanowo wygrał spotkanie na inauguracje RedBox V Ligi. Pierwsze spotkanie odbyło się w Dopiewie z miejscowym GKS. Rywal na dzień dobry bardzo wymagający bo to spadkowicz z wyżej klasy rozgrywkowej.
Zespół z Niechanowo przystąpił do rozgrywek z kilkoma zmianami kadrowymi. Jednak trener Stefański na plac gry rzucił wszystko co miał najlepsze w tym momencie. I tak od pierwszej minuty zagrali : Garczyk, Kruszelewski, Jackowiak, Zakharov, Połatyński, Kruczyński, Danielewicz, Stefański, Kustra, Wiśniewski, Grzeszczak.

Na ławce spotkanie rozpoczęli: Słomczewski, Pawłowski, Białas, Janicki, Nowaczyk.

Już od pierwszych minut gospodarze pokazali iż tanio skóry nie sprzedadzą. Adam Garczyk już 7 minucie musiał wspiąć się na wyżyny umiejętności i wyratował Pelikana w sytuacji sam na sam.

W 18 minucie trener musiał dokonać pierwszej roszady w składzie. Wiśniewski doznał kontuzji a w jego miejsce na placu gry pojawił się Białas. Pierwsza część gry zakończyła się bezbramkowym rezultatem.

Dopiero po zmianie stron sytuacja uległa zmianie i Pelikan wyszedł na prowadzenie, autorem bramki dającej prowadzenie przyjezdnym był Kruczyński.

W drugiej części tej połowy gospodarze przycisnęli jednak nie przełożyło się to na wynik.

Pelikan Niechanowo z trudnego terenu przywiózł 3 punkty na inauguracje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media