Pelikan rozpoczyna maraton piłkarski.

Już w najbliższa sobotę podopieczni trenera Andrzeja Stefańskiego rozpoczną bardzo intensywny miesiąc. W weekend majowy w związku
z obostrzeniami COVID19 przypadną im do rozegrania 2 spotkania, a w samym maju na rozkładówce zespól z Plant ma ich aż 8.

W święto pracy Pelikan Niechanowo udaje się na mecz do Lichenia aby tam zmierzyć się z ekipą STRAŻAK LICHEŃ STARTY. Obie drużyny w tabeli dzieli 10 miejsc. Pelikan lideruje w klasie okręgowej a Strażak otwiera drugą dziesiątkę tabeli. W pierwszy meczu tego sezonu górą był Pelikan wygrywając 3:0.

W kolejnym pojedynku weekendu majowego tym razem w Święto Konstytucji 3 Maja Pelikan uda się do Dobrowa, aby tam podjąć rękawice rzuconą przez zespół Warty Dobrów, który zajmuje obecnie miejsce tuż za plecami Pelikana. W poprzednim meczu zespoły podzieliły się punktami a rezultat meczu to 2:2.

Pelikan przystępuję do gry w rundzie wiosennej z pozycji lidera (w pierwszej kolejce pauzował) i celem trenera Andrzeja Stefańskiego jest utrzymanie tego miejsca do końca trwania rozgrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media