Wygrywamy w Żerkowie i wskakujemy na fotel lidera

Na mecz 4 kolejki ligowej Pelikan Niechanowo udał się do Żerkowa, gdzie podejmowany był przez miejscową ekipę GKS. Faworytem tej potyczki byli, zajmujący 2 miejsce w tabeli piłkarze z Niechanowa. Podopieczni grającego trenera Andrzeja Stefańskiego, będący na fali wznoszącej stanęli ponownie na wysokości zadania pokonując siódmy zespół rozgrywek wielkopolskiej klasy okręgowej GKS Żarków w stosunku 1:0. Wynik meczu w Żarkowie został ustalony w pierwszych połowie. Po bramce zdobytej w 13 minucie przez Filipa Kruczyńskiego, przy której asystował Andrzej Stefański nasz zespół wyszedł na prowadzenie 1:0, którego nie oddał już do końca spotkania.
Po tym zwycięstwie Pelikan Niechanowo przewodzi w ligowej tabeli razem z Wartą Krzymów. Oba zespoły po czterech kolejkach mają zgromadzone po 10 punktów przy równiej ilości zdobytych i straconych bramek (8:2).

W sobotę 5 września zespół Pelikana Niechanowo, czeka kolejny mecz mistrzowski. Tego dnia podopieczni Andrzeja Stefańskigo zmierzą się u siebie o godzinie 17.00 z ekipą Czarni Ostrowite.

Skład Pelikana Niechanowo: Patryk Szafran, Przemysław Wiśniewski, Patryk Waluszyński, Andrzej Stefański, Dawid Kustra, Filip Kruczyński, Krzysztof Jackowiak, Mikołaj Danielewicz (88′ Hubert Świątnicki), Kamil Buczek, Maciej Białas, Mateusz Kruszlewski (62′ Jakub Olejniczak).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media