Pelikan Niechanowo sparował z Lechitą Kłecko.

W sobotnie przedpołudnie, zespół Pelikana w kolejnym meczu kontrolnym zmierzył się Lechitą Kłecko.

                Spotkanie rozpoczęliśmy dosyć nerwowo, przez co popełniliśmy kilka prostych błędów. Drużyna z Kłecka przejęła inicjatywę i kilkukrotnie zrobiło się groźnie pod bramką Adama Garczyka. W 12 min. spotkania, przeciwnicy skutecznie wykorzystali błąd w naszym ustawieniu i wyszli na prowadzenie. Z biegiem czasu poprawiliśmy nasze działania na boisku, co przełożyło się na częstsze rozgrywanie piłki na połowie przeciwnika. Pod koniec pierwszej tercji niestety nie wykorzystaliśmy rzutu karnego.

                Na początku drugiej części rywale podwyższyli prowadzenie. Drużyna Pelikana mimo trudnych momentów, dalej  starała się konsekwentnie realizować założenia. Nasza gra stała się płynniejsza, a także częściej stwarzaliśmy sytuacje bramkowe, kilka było naprawdę dogodnych.

                W ostatniej części gry wynik spotkania nie uległ już zmianie. Byliśmy blisko bramki kontaktowej, jednak trafienie zawodnika testowanego nie zostało zaliczone.

                Z pewnością zespół czuł spory niedosyt po dzisiejszym spotkaniu. Jednocześnie wiemy, ile jeszcze musimy poprawić w naszej grze. Trenerzy mogą być zadowoleni z zaangażowania, jakie pokazali zawodnicy oraz z konsekwentnego sposobu prowadzenia gry.

Pelikan Niechanowo: Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Garczyk Adam, Grzeszczak Krystian, Kurek Adrian, Kustra Dawid, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Nowaczyk Damian, Połatyński Dawid, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Wiśniewski Przemysław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media