Oldboye -9

Na rozpoczęcie 5 kolejki rozgrywek piłkarskiej Ligi OldBoys drużyna prowadzona przez Zbyszka Kościańskiego udała się w dość okrojonym i rezerwowym składzie do drużyny Lipno Stęszew.

Mecz zaczął się dość nerwowo i niespodziewanie w ciągu pierwszych 20 minut nasza drużyna straciła 5 goli. Straty były nie do odrobienia morale drużyny strasznie ucierpiały po tak mocnych ciosach rywala. Rozpoczynając drugą połowę meczu Pelikan był już stratny 7 goli nie zapowiadało się to zbyt optymistycznie. Druga połowa przyniosła w miarę równą grę zawodników Pelikana strat odrobić się jednak nie udało. W 55 minucie udało się strzelić jedyną honorową bramkę. Dokonał tego Przemek Kuzak. Mecz zakończył się porażką 10:1.
Wniosek jest jeden i to dość brutalny. Nie da się rywalizować a tak mocnym rywalem w okrojonym składzie.

Należy zwrócić jednak uwagę na fakt iż mecz rozgrywany był w Piątek o godzinie 17:00. Co dla wielu mimo chęci było problemem nie do przeskoczenia. Pelikan Niechanowo próbował przełożyć mecz, począwszy od zmiany godziny na późniejszą, poprzez zmianę terminu, jak również próbę zmiany gospodarza a także próbowano „wyrzucić” mecz z rundy jesiennej tak aby zagrać to spotkanie na wiosnę. Na nic się nie zdały prośby Pelikana wobec działaczy Oldboyów Lipna Stęszew. Czy było to fair… nie nam oceniać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media