Oldboje startują w rozgrywkach.

Rusza maszyna Wielkopolska Grupa C „Oldboye”

Już w najbliższą sobotę na Niechanowskich Plantach swój debiut w rozgrywkach ligowych będzie miała drużyna Pelikan Niechanowo Oldboys. Zespół stworzony z pasji do piłki i dzięki możliwościom stworzonym przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Zasady są jasne i klarowne. Czas meczi to 2x40min, zmiany powrotne, wiek minimum 35 lat (liczy się rocznik 1986). Pelikan Niechanowo do sezonu przygotowywał się pod wodzą grającego trenera Zbigniewa Kościańskiego. W trakcie okresu przygotowawczego i budowania zespołu zespół rozegrał 4 sparingi z czego 2 wygrał i 2 przegrał. Drużyna z Niechanowa złożona będzie z weteranów piłki takich jak Bronisław Hahn czy Janusz Kustra, ale także osób które niedawno zakończyły swoją przygodę z piłką czyli np. Jaworski Bartosz czy też Tomasz Winkel. Do zespołu dołączył również Wójt Gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz, który piastował w Pelikanie funkcje Prezesa a także był czynnym zawodnikiem.

Wielkopolska Grupa C „oldboye” już ruszyła za nami pierwsza kolejka rozgrywek w której to Pelikan pauzował.

Pierwszym rywalem w debiutanckim sezonie zespołu z Plant będzie GTS PHYTOPHARM KLĘKA, który to w pierwszej kolejce bezbramkowo zremisował z Korona Zakrzewo Oldboy. W ubiegłym sezonie sobotni rywal Pelikana zajął w lidze 4 lokatę, notując bilans 7 wygranych, 2 remisy i 5 porażek.

Nastawienie zespołu z Plant ukierunkowane jest na integracje środowiska piłkarskiego, a także pokazanie młodzieży z Akademii Pelikan Niechanowo, że pesel to tylko liczba.

GLKS PELIKAN NIECHANOWO OLDBOYS – GTS PHYTOPHARM KLĘKA Sobota 11.09.2021 godzina 16:00 Planty Niechanowo Brzozowa 1


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media