Oldboje kończą rundę na Plantach zwycięstwem.

10 Kolejka Wielkopolskiej Grupy C „Oldboye” prowadzonej przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej była ostatnią rozgrywaną na Niechanowskich Plantach. Drużyna Pelikan Niechanowo Oldboy gościła Tarnovię Tarnowo Podgórne. Spotkanie zaczęło się od prowadzenia przyjezdnych, po samobójczym trafieniu Mazurkiewicza w 18 minucie. Sytuacja bramkowa wytworzyła się po typowym fliperze. Piłka odbijała się od wszystkich graczy a ostatnim był właśnie Mazurkiewicz. Jaworski był bez szans. Pelikan dostał drugą bramkę po ładnej akcji i finiszu Jakubowskiego. Goście prowadzili już 2:0.

Po gwizdu kończącym pierwszą część spotkania, drużyna Pelikana wymieniła między sobą kilka ciepłych słów i wyszła mocno zmotywowana na 2 cześć meczu. Sygnał do ataku dał Dariusz Kosz, który zdobył w 45 minucie gola kontaktowego. Na 2:2 gola strzelił Łukasiewicz. Gdyby ten gol został nagrany byłby hitem internetu. Sędzia odgwizdał rzut wolny, do piłki podszedł Łukasiewicz i uderzył w kierunku bramki. Bramkarz podjął próbę interwencji, ale piłka była na tyle mocno uderzona, że nie miał szans.

W tym momencie zawodnicy Pelikana wiedzieli, że okazji wypuścić z rąk. Sytuacje znali z własnego doświadczenia bo sami prowadzili już 2:0 a przegrali 4:2.

Drużyna z Plant wyszła na prowadzenie w 68 minucie po bramce Moszczyńskiego który po przejęciu piłki w okolicach pola karnego, zwodem minął bramkarza po czym skierował piłkę do bramki.

Dzieła dokończył Dariusz Kosz, który zasłużył na tytuł gracza meczu. Strzał z lewej strony pola karnego leciał i leciał… piłka odbiła się najpierw od jednego słupka, następnie od drugiego i wtoczyła się za linie bramkową.

Goście mieli do końca meczu jeszcze 2 okazje bramkowe, ale na wysokości zadania stanął Jaworski.

Końcowy wynik meczu 4:2.