Kolejny rywal odprawiony z kwitkiem

Kolejne zwycięstwo zanotował zespól Pelikana Niechanowo, który tym razem odprawił z kwitkiem ekipę Strażaka Licheń Stary zwyciężając pewnie 3:0.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy.  Gospodarze napędzali akcje, raz za razem atakując bramkę rywala. Efekt przyniosło to w 30 minucie meczu. W pole karne wpadł Filip Kruczyński i został sfaulowany przez rywala. Rzut karny pewnie na bramkę zamienił Andrzej Stefański, wyprowadzając zespół na prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i Pelikan prowadził 1:0.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a Pelikan szukał kolejnych bramek. W 65 minucie spotkania rzut wolny z lewej strony boiska wykonywał Filip Kruczyński, a dośrodkowanie z prawej strony skutecznym strzałem głową zamknął Kamil Buczek. Prowadzenie 2:0 nadal nie satysfakcjonowało miejscowych, którzy kilka minut później postawili kropkę nad „i”. Dwójkowa akcja Dawida Połatyńskiego i Mikołaja Danielewicza zakończyła się trzecią bramką dla zielono – czarnych. Więcej goli w meczu już nie padło i podopieczni trenera Andrzeja Stefańskiego mogli świętować 7 wygraną w lidze.

Skład Pelikana: Patryk Szafran, Przemysław Wiśniewski, Dawid Kustra, Mateusz Kruszlewski (Mikołaj Danielewicz), Maciej Białas, Kamil Buczek (Adrian Kurek), Patryk Waluszyński, Dawid Połatyński, Andrzej Stefański (Jakub Olejniczak), Filip Kruczyński (Damian Nowaczyk), Patryk Jarzyński. Ponadto: Adam Garczyk, Krzysztof Jackowiak, Hubert Świątnicki.