Grali seniorzy i zremisowali

Tym razem przeciwnikiem w meczu kontrolnym był zespół Maratończyka Brzeźno.
Pierwsza połowa to dominacja Pelikana z pięcioma sytuacjami sam na sam. Niestety raziła nieskuteczność. Bramka padła po rzucie różnym, a zdobywcą bramki został Mikołaj Woźniak. W drugiej części gra się wyrównała i Maratończyk wyrównał po zamieszaniu pod bramką Podlawskiego. Pelikan wyszedł ponownie na prowadzenie, a strzelcem bramki Arek Domagalski. Kolejne minuty to sytuacje do podwyższenia wyniku. Niestety raziła nieskuteczność. Sytuacje się zemściły i przeciwnik strzelił bramkę z dystansu na 2:2. W końcówce nas zespół mógł dwukrotnie doprowadzić do zwycięstwa, ale napastnik zielono-czarnych nie znalazł drogi do siatki. Mecz zakończył się remisem 2:2, cieszy gra bo wyglądała ona obiecująco.

🏆Mecz sparingowy
🔚GLKS Pelikan Niechanowo – Maratończyk Brzeźno 2-2
⚽Woźniak, Domagalski

Kolejny mecz kontrolny w sobotę w Gnieźnie o 18.00 z Zjednoczonymi Trzemeszno II