Derby powiatu na Plantach – bez publiczności

Kolejne spotkanie czeka zespół Pelikana Niechanowo w rozgrywkach wielkopolskiej klasy okręgowej gr. 3. Tym razem na niechanowskie Planty zawita rywal zza miedzy Zjednoczeni Trzemeszno, a więc dojdzie do derbów powiatu gnieźnieńskiego. Wszystko to niestety bez udziału publiczności, zgodnie z ostatnimi wytycznymi rządu. Początek sobotnich derbów o godz. 16.00.

Odmłodzony zespół Zjednoczonych plasuje się obecnie na 9 miejscu w tabeli, tracąc do wicelidera z Niechanowa 7 punktów. W poprzedniej kolejce gracze z „grodu Kilińskiego” pokonali minimalnie Basztę Przedecz 1:0. Jest to młody zespół, który jest bardzo nieobliczalny. Przekonała się o tym choćby Sparta Orzechowo, zbierając cięgi na własnym obiekcie 7:0.

Zielono – czarni natomiast po ubiegłotygodniowej porażce w Golinie pragną za wszelką cenę wrócić na ścieżkę zwycięstw. Mobilizacja jest pełna, a dodatkowy fakt meczu derbowego dodaje jeszcze większego animuszu.

Jedyny mankament tego widowiska to brak kibiców na trybunach. Niestety kolejne obostrzenia wprowadzane przez polski Rząd w związku z pandemią dotykają wydarzenia sportowe. Zatem kibiców zapraszamy do śledzenia naszej strony facebookowej, gdzie będą podawane wyniki na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media