Derby powiatu na Plantach – bez publiczności

Kolejne spotkanie czeka zespół Pelikana Niechanowo w rozgrywkach wielkopolskiej klasy okręgowej gr. 3. Tym razem na niechanowskie Planty zawita rywal zza miedzy Zjednoczeni Trzemeszno, a więc dojdzie do derbów powiatu gnieźnieńskiego. Wszystko to niestety bez udziału publiczności, zgodnie z ostatnimi wytycznymi rządu. Początek sobotnich derbów o godz. 16.00.

Odmłodzony zespół Zjednoczonych plasuje się obecnie na 9 miejscu w tabeli, tracąc do wicelidera z Niechanowa 7 punktów. W poprzedniej kolejce gracze z „grodu Kilińskiego” pokonali minimalnie Basztę Przedecz 1:0. Jest to młody zespół, który jest bardzo nieobliczalny. Przekonała się o tym choćby Sparta Orzechowo, zbierając cięgi na własnym obiekcie 7:0.

Zielono – czarni natomiast po ubiegłotygodniowej porażce w Golinie pragną za wszelką cenę wrócić na ścieżkę zwycięstw. Mobilizacja jest pełna, a dodatkowy fakt meczu derbowego dodaje jeszcze większego animuszu.

Jedyny mankament tego widowiska to brak kibiców na trybunach. Niestety kolejne obostrzenia wprowadzane przez polski Rząd w związku z pandemią dotykają wydarzenia sportowe. Zatem kibiców zapraszamy do śledzenia naszej strony facebookowej, gdzie będą podawane wyniki na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

GLKS Pelikan Niechanowo
ul. Gnieźnieńska 7
62-220 Niechanowo
© Copyright 2020 GLKS Pelikan Niechanowo
Website designed by Liber Media