W NIEDZIELĘ PO KOLEJNE WAŻNE 3 PUNKTY

Kolejna seria gier czeka zespoły w poznańskiej A - klasie. W ramach 22 kolejki ligowej zespół Pelikana Niechanowo uda się do Swarzędza na spotkanie z Antaresem Zalasewo, który rozgrywa swoje mecze na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Początek niedzielnego starcia o godz. 17.00.

Dla podopiecznych Damiana Łukasika to bardzo istotny mecz, bo podtrzymanie zwycięskiej passy pozwoli utrzymać przewagę nad grupą pościgową. Biorąc pod uwagę fakt, iż drużyny czołówki tabeli zaczynają grać mecze bezpośrednie (w niedzielę również starcie Piast - Meblorz), zwycięstwo w tym meczu może okazać się podwójnie cenne.

W jesiennym spotkaniu obu zespołów na "Plantach" górą byli gospodarze wygrywając 3:1. Teraz powtórka jest wskazana, a zespół Pelikana wydaje się zdecydowanym faworytem tej konfrontacji. Zielono - czarni przystąpią do meczu osłabieni dwójką graczy, kapitana Tomasza Winkla zmagającego się z urazem mięśni brzucha oraz Radosława Trybuły, którego dopadł uraz kręgosłupa. Wraca do kadry natomiast Maciej Białas, którego zabrakło w meczu z Piastem Łubowo. Wszystko zatem w głowach i nogach drużyny, a cel jest tylko jeden.