W HICIE KOLEJKI PELIKAN PODEJMUJE PIAST ŁUBOWO

Na taki mecz czekają chyba wszyscy kibice piłki nożnej w powiecie gnieźnieńskim. Już w najbliższą niedzielę 12 maja na "Plantach" w Niechanowie odbędzie się mecz pomiędzy drugą i trzecią drużyną obecnego sezonu. Miejscowi podejmą Formaton Piast Łubowo, a stawką jest objęcie samodzielnego drugiego miejsca w tabeli, dającego awans do klasy okręgowej. Początek tego hitowego starcia o godz. 11.00.

Sytuacja w tabeli gr. 1 poznańskiej A - klasy jest niezwykle wyrównana. Prowadzi Meblorz, który "odjechał" peletonowi pościgowemu na 10 punktów. Jednak za plecami lidera trwa pasjonująca batalia o drugą lokatę. Pelikan i Piast mają tyle samo punktów, jednak to zielono - czarni byli górą w jesiennym starciu w Łubowie i zajmują drugą lokatę. Czwarty jest Lechita Kłecko i traci tylko 2 punkty do wspomnianej dwójki. Wszystko oscyluje zatem w obrębie wyniku punktowego w jednym spotkaniu. Zapowiada się ekscytująca końcówka rozgrywek, a kwestia awansu może wyjaśnić się dopiero na samym końcu.

Powyższe argumenty tylko potwierdzają fakt, iż w niedzielne wczesne południe trzeba przybyć na niechanowskie 'Planty" i zobaczyć to widowisko na własne oczy. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 11.00. Zapraszamy!