SENIORZY WRACAJĄ DO TRENINGÓW

Kończy się czas urlopów od piłki nożnej dla zawodników Pelikana Niechanowo. Podopieczni Damiana Łukasika od poniedziałku 4 lutego rozpoczynają okres przygotowawczy do rundy wiosennej. 

Długa przerwa trwająca od końcówki listopada dobiega końca i nadchodzi czas wytężonej. pracy. W przerwie każdy z zawodników otrzymał rozpiskę zajęć indywidualnych, aby utrzymać na jak najwyższym poziomie wydolność tlenową. W poniedziałek zajęcia odbędą się na orliku w Cielimowie, choć pogoda niestety temu nie sprzyja. Być może, że zajęcia zostaną przeniesione do hali. W tym tygodniu Pelikan potrenuje jeszcze dwukrotnie, w środę w siłowni o raz terenie, a czwartek na boisku przy ul. Strumykowej. 

Już w poniedziałek możemy spodziewać się "nowych twarzy" w zespole. Działacze Pelikana wykorzystali przerwę w rozgrywkach na poszukiwaniach wzmocnień zespołu. Szczególnie wzmocnienia wymagała formacja ofensywna, gdyż niestety skuteczność Pelikana na jesień pozostawiała wiele do życzenia. Zatem w przyszłym tygodniu będziemy informować o nowych zawodnikach niechanowskiego Pelikana. Szykuje się duża dawka pozytywnych informacji...