PRZYJACIELE PELIKANA: FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA SZYMON GAWEŁ

Po krótkiej przerwie wracamy do prezentacji z serii Przyjaciele Pelikana. Tym razem przedstawiamy Firmę Remontowo - Budowlaną Pana Szymona Gawła, która jest z nami od tego roku.

Firma Remontowo-Budowlana Szymon Gaweł  zarejestrowana jest  w mieście Gniezno, a siedziba mieści się przy ulicy św. Wawrzyńca 25 lok. 5A. Właścicielem firmy jest Pan Szymon Gaweł. Firma powstała w 1996 roku jako kontynuacja biznesu rodzinnego istniejącego od 30 lat. Zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, współpracuje z firmami partnerskimi jako podwykonawcami. Jest przedsiębiorstwem budowlanym realizującym obiekty mieszkaniowe, handlowe i przemysłowe. Ostatnią inwestycją był nowoczesny, prosty i elegancki dom wielorodzinny przy ul. Orzeszkowej 29D (makieta ze zdjęcia). To m.in. dzięki firmie Pana Szymona Gawła miasto Gniezno wzbogaca się o tak nowoczesne i efektowne budynki mieszkalne.

Firma wspiera nie tylko inicjatywy w samym Gnieźnie, ale działa również lokalnie w ramach powiatu gnieźnieńskiego. Tym samym dołączyła do grona wspierających działalność naszego Klubu. Dziękujemy za wsparcie!!