PORA NA REWANŻ I POSKROMIENIE LIDERA! MEBLORZ vs PELIKAN

Kolejne hitowe starcie z udziałem Pelikana Niechanowo szykuje się w 23 kolejce ligowej poznańskiej A-klasy grupy 1. Wicelider tabeli z Niechanowa udaje się do Gruszczyna, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa lider tabeli Meblorz Swarzędz. Początek tego piekielnie ciekawie zapowiadającego się spotkania w niedzielę o godz. 16.00.

Obie drużyny dzieli w tabeli na tą chwilę 5 "oczek", natomiast Meblorz ma rozegrany jeden mecz mniej. Czeka ich w czerwcu zaległy pojedynek z zawsze groźną Pogonią Książ Wlkp. Niedzielny mecz zapowiada się niezwykle interesująco, gdyż oba zespoły słyną z tego, że starają się grać z piłką przy nodze. Rozgrywanie akcji "od tyłu" poprzez linię pomocy, aż do formacji ofensywnej powoduje, że taki mecz poziomem zawsze przewyższa poziom A-klasy. Nie inaczej było jesienią w Niechanowie, kiedy to po bardzo wyrównanym pojedynku lepsi okazali się ówcześni goście, zwyciężając 2:0. Pozostają więc pewne rachunki do wyrównania dla podopiecznych Damiana Łukasika. Ponadto "Meblorze" pozostają niepokonani w naszej lidze w tym sezonie i czas to zmienić. To dodaje kolejnego "smaczku" temu meczowi i wszelkie zaproszenia na ten mecz są zbędne. Tą batalię po prostu trzeba zobaczyć!

Pelikan uda się na to spotkanie niestety osłabiony. Cały czas urazy leczą Tomasz Winkel oraz Radek Trybuła. Ponadto na uraz kolana narzeka Patryk Jarzyński i w niedzielę okaże się, czy jest zdolny do gry. Kadra zespołu jest natomiast szeroka i za pewne pozostali zawodnicy są głodni kolejnych zwycięstw. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za zielono - czarnych, najlepiej bezpośrednio na obiekcie w Gruszczynie.