PIKNIK NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018/2019

Dobiegły końca rozgrywki ligowe w sezonie 2018/2019, dlatego tradycyjnie Pelikan Niechanowo podsumował sezon podczas pikniku zorganizowanego na "Plantach". W Święto Bożego Ciała na niechanowskim obiekcie zgromadziła się cała liczna Rodzina Pelikana, aby wspólnie podsumować zakończony sezon.

Podczas części oficjalnej nastąpiło podziękowanie dla wszystkich zawodników reprezentujących zielono - czarne barwy. Każdy otrzymał dyplom za godne reprezentowanie Klubu oraz upominek. Po tym wstępie przyszedł czas na zabawę. Na najmłodszych czekały zamki dmuchane, darmowa wata cukrowa i popcorn. Dla wszystkich gości także kiełbaska z grilla oraz pyszne ciasta przygotowane przez mamy naszych piłkarzy. Hitem pikniku był mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy rodzicami, działaczami i trenerami. Było sporo zabawy, a spotkanie sędziował Wójt Szymon Robaszkiewicz. W trakcie meczu dla dzieci prowadzone były konkursy sprawnościowe jak: żonglerka  piłką, slalom na czas, czy uderzanie piłką do celu. Dla najlepszych przygotowane były nagrody, których wręczenie nastąpiło po meczu głównym. Następnie nadszedł czas na wspólne biesiadowanie przy stołach i fajną integrację. 

Jest to kolejny tego typu piknik zorganizowany przez Klub na zakończenie sezonu. Widać, że ta formuła świetnie się przyjęła i na pewno będzie kontynuowana w następnych latach. Spora rzesza osób, która zjawiła się w czwartkowe popołudnie na Plantach pokazuje, jak liczna jest zielono - czarna Rodzina.

Wcześniej, bo we wtorek wszyscy nasi zawodnicy z grup młodzieżowych udali się na zorganizowany przez Zarząd wyjazd na zwiedzanie stadionu Lecha Poznań. Była to niejako pierwsza część zakończenia sezonu, aby wynagrodzić zawodnikom ich trud i wysiłek w reprezentowaniu Klubu. Wyjazd był bardzo udany, wszyscy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni. 

A teraz cóż...praca, praca, praca. Na horyzoncie nowy sezon 2019/2020. Do zobaczenia na treningach!