MECZ SEZONU NA PLANTACH! PELIKAN vs LECHITA

Na taki mecz czeka się cały sezon, choć w przypadku Pelikana można śmiało powiedzieć, że dwa. W sobotnie popołudnie na niechanowskich Plantach dojdzie do hitowego starcia pomiędzy gospodarzami a zespołem Lechity Kłecko. Stawką bezpośredni awans do klasy okręgowej. Początek tego  spotkania o godz. 15.00.

Tabela poznańskiej A-klasy ukształtowała się tak, że przed sobotnim pojedynkiem trzeci Lechita traci do drugiego Pelikana 2 punkty (awansują dwa zespoły). Zatem wszystko może się jeszcze wydarzyć. Ponadto goście z Kłecka podejmą w przedostatniej kolejce lidera tabeli Meblorza Swarzędz, co też nie będzie łatwym zadaniem. Wydaje się zatem, że jakakolwiek strata punktów w Niechanowie może być dla nich kłopotliwa. Podopieczni Damiana Łukasika mają zaś do wyrównania pewne rachunki z jesieni. Wtedy to zielono - czarni ulegli w Kłecku 2:3. Dodając do tego wszystkiego fakt, iż to derby powiatu, kształtuje nam się widmo bardzo ciekawego i elektryzującego meczu. Czy można wskazać w tym meczu faworyta? Wydają się nim być gospodarze, choć wszelkie dywagacje i spekulacje zakończą się w sobotę o godz. 15.00.....

Sobotnie spotkanie poprowadzi jako główny doświadczony arbiter Pan Eliasz Pawlak, który na co dzień rozstrzyga mecze III ligi. Na liniach pomagać mu będą Panowie Mariusz Sikorski oraz Sebastian Kaniasty.

Takiego meczu chyba nie można przegapić, zatem zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej w naszym powiecie na niechanowskie Planty. Kibice będą mieli okazję otrzymać nowe, klubowe gadżety. Więc plan na sobotnie popołudnie jest jeden, do zobaczenia w Niechanowie!