KOLEJNY ZIMOWY TEST PRZED PELIKANEM

Trzeci mecz sparingowy w okresie przygotowawczym czeka zespół Pelikana Niechanowo. Tym razem podopieczni Damiana Łukasika zmierzą się w Gnieźnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią z zespołem Wielkopolskiego Klubu Sportowego Owieczki. Początek starcia w najbliższą sobotę o godz. 16.00.

Pierwotnie zaplanowany sparingpartner Warta Śrem wycofał się z meczu w tajemniczych okolicznościach. Udało się jednak wstrzelić w termin zespołu występującego w poznańskiej B- klasie, czyli WKS Owieczki. Zespół ten zajmuje w tabeli 3 miejsce po rundzie jesiennej  w mocnej 1 grupie. Ekipę z Gminy Łubowo reprezentuje m.in. były zawodnik Pelikana Adrian Łucki, który będzie miał okazję zmierzyć się z byłymi kolegami z Niechanowa.

W obozie zielono - czarnych panuje pełen spokój. Zespół pod wodzą Damiana Łukasika przygotowuje się pilnie do startu rundy wiosennej, a najbliższy test - mecz ma dać trenerowi kolejną dawkę materiału do analizy. Jest to również okazja do przetestowania nowych rozwiązań taktycznych. Co do kadry zespołu zabraknie na pewno jeszcze Andrzeja Stefańskiego, który cały czas zmaga się z urazem stawu kolanowego. Ponadto z powodów osobistych nie będzie Patryka Jankowskiego, ale pozostali gracze są do dyspozycji trenera.