INAUGURACJA WIOSNY NA PLANTACH. RYWALEM KSGB MANIECZKI

Wiosenna inauguracja rundy rewanżowej czeka kibiców w Niechanowie. Już w sobotnie popołudnie na niechanowskich Plantach Pelikan podejmie KS Gminy Brodnica - Manieczki. Początek starcia o godz. 15.00.

W pierwszej wiosennej kolejce oba zespoły uczestniczyły w meczach, gdzie padło sporo goli. Różnica jest taka, że Pelikan 5 bramek strzelił, a KSGB 5 goli stracił. Nasi sobotni goście ulegli w Łubowie tamtejszemu Piastowi 0:5, Pelikan natomiast jak wiemy wygrał w Zaniemyślu z rezerwami Kłosa 5:1. Zielono - czarni są bez wątpienia faworytem sobotniego spotkania, na co wskazuje choćby tabela ligowa. Pelikan jest wiceliderem, goście z Manieczek zajmują 8 lokatę. W pierwszym meczu obu zespołów, w sierpniu ubiegłego roku podopieczni Damiana Łukasika niemiłosiernie męczyli się z gospodarzami, wygrywając ostatecznie 2:1.

Trener Łukasik ma do dyspozycji optymalną kadrę co sprawia, że każdy inny wynik aniżeli zwycięstwo Pelikana będzie dużą niespodzianką. Również nowi zawodnicy w ekipie zielono - czarnych będą chcieli pokazać się miejscowym kibicom z jak najlepszej strony. Zapowiada się więc ciekawe granie na Plantach. Zapraszamy na mecz!