DAMIAN ŁUKASIK ODCHODZI Z PELIKANA

Po roku pracy w niechanowskim Pelikanie z klubu odchodzi trener Damian Łukasik. Strony zakończyły współpracę za porozumieniem stron. Z ogromnym szacunkiem będziemy wspominać w Niechanowie współpracę z trenerem Łukasikiem, przed którym teraz nowe wyzwania. Trenerze dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

Pod wodzą Damiana Łukasika zielono - czarni rozegrali 26 meczów ligowych oraz 2 pucharowe, czyli 28 oficjalnych spotkań. Bilans jest bardzo dobry 21 wygranych, 3 remisy oraz 4 porażki, stosunek bramek 78-27. Sezon pod wodzą trenera Łukasika był bardzo dobry, nie zakończył się tylko zakładanym celem, czyli awansem do klasy okręgowej.

Trener Łukasik kończy także pracę z grupą młodzików, z którymi także osiągnął w czasie swojej krótkiej pracy z tym zespołem bardzo dobre wyniki. Przede wszystkim poukładał zespół taktycznie oraz przekazał ogrom wiedzy na co zwrócić szczególna uwagę podczas swojej piłkarskiej przygody.

Do końca czerwca znane będzie nazwisko nowego trenera seniorów, który rozpocznie okres przygotowawczy przed nowym sezonem 2019/2020.