CZWARTY ZIMOWY SPARING. RYWALEM UNIA WAPNO

Kolejny, czwarty już mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym czeka zespół Pelikana Niechanowo. Tym razem zielono - czarni zmierzą się z przedstawicielem pilskiej "okręgówki" Unią Wapno. Spotkanie tradycyjnie rozegrane zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gnieźnie, a jego początek zaplanowano na godz. 16.00.

Podopieczni trenera Andrzeja Szostaka to obecnie szósta siła "okręgówki" w okręgu pilskim. Unia ma już za sobą sparing z przedstawicielem naszej grupy A-klasy, a konkretnie z Piastem Łubowo. W tym wyrównanym sparingu górą byli gracze z powiatu gnieźnieńskiego, zwyciężając 5:4. Zobaczymy jak na tle wyżej notowanego rywala wypadną podopieczni Damiana Łukasika.

W niechanowskim zespole zabraknie niestety jeszcze Andrzeja Stefańskiego, który zmaga się cały czas z urazem stawu kolanowego. Jednak doświadczony pomocnik od nowego tygodnia wraca do treningów. Absencję z powodów osobistych zaliczy także Dawid Połatyński, a z zespołem z powodu choroby cały tydzień nie trenował Szymon Burgiel. Występ tego ostatniego stoi zatem pod znakiem zapytania. Uraz stawu skokowego zgłosił na ostatnim treningu naomiast Patryk Jarzyński i o tym czy wystąpi jutro zdecyduje konsultacja z fizjoterapeutą. Pozostali zawodnicy są zdrowi i do dyspozycji trenera.