Jurand Koziegłowy
Jurand Koziegłowy Gospodarze
3 : 1
1 2P 0
2 1P 1
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo Goście

Bramki

Jurand Koziegłowy
Jurand Koziegłowy
Owińska
90'
Widzów: 20
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo

Kary

Brak kar

Skład wyjściowy

Jurand Koziegłowy
Jurand Koziegłowy
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo


Skład rezerwowy

Jurand Koziegłowy
Jurand Koziegłowy
Brak dodanych rezerwowych
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo

Sztab szkoleniowy

Jurand Koziegłowy
Jurand Koziegłowy
Brak zawodników
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo
Imię i nazwisko
Łukasz Białach Kierownik drużyny
Przemysław Brzeziński Trener
Bartosz Lutomski Trener

Relacja z meczu

Autor:

Antares

Utworzono:

09.04.2019

Niespodzianki nie było. Pomimo zaciętego widowiska, któremu nie pomagała murawa, faworyci zasłużenie zwyciężyli - Jurand pokonał Antares 3:1 (2:1).

W piękne sobotnie popołudnie to gospodarze od pierwszych minut starali się narzucić swoje warunki gry, jednakże boisko nie pomagało stylowi preferowanemu przez oba zespoły - zatem obie ekipy postawiły przede wszystkim na walkę i szukanie prostopadłych podań za linię obrony. Jednakże, jak się ostatecznie okazało - kluczowe okazały się stałe fragmenty gry. Jurand opanował rzuty rożne perfekcyjnie, dwukrotnie gracze z Koziegłów zdobywali w ten sposób bramki, a co najmniej w dwóch przypadkach było ku temu bardzo blisko. Pierwsze dwadzieścia minut to dominacja Juranda, wydawało się, jakby gracze Antaresu zostali jeszcze w szatni. Gospodarze stworzyli sobie kilka szans, zdobyli bramkę po rzucie rożnym, a następnie wykorzystali odważną grę na przedpolu Pyrzyńskiego, który niejednokrotnie świetnie interweniował, ale w 17 minucie napastnik gospodarzy przelobował bramkarza Antaresu - 2:0. W innej sytuacji Andrzejewski - który po raz pierwszy wystąpił jako kapitan, wybijał piłkę z linii bramkowej. W drugiej części pierwszej odsłony, Antares wreszcie się przebudził. Najpierw po koronkowej akcji całego zespołu w ostatniej chwili uprzedzony został Przybył. Potem z dystansu próbował Bączyk, ale w ostatnim momencie bramkarz wybił piłkę z linii bramkowej. Wreszcie Nazarevych został zatrzymany tuż przed uderzeniem z pola karnego. Antares oddał jeszcze kilka uderzeń na bramkę, aż wreszcie Nazarevych po podaniu Przybyła, wykorzystał niezdecydowanie obrońców i wpakował piłkę do siatki - do przerwy 2:1!

Kiedy wydawało się, że zalasewianie ruszą do zintensyfikowanych ataków i dopną swego - Jurand zgasił w zarodku zapędy rywali. Bramka po rzucie rożnym na 3:1 ostatecznie zamknęła mecz. Antares starał się zdobyć bramkę, ale ataki były prowadzone bez specjalnego pomysłu i zazwyczaj kończyły się na 20 metrze przed bramką rywala. Z kolei Jurand bardzo groźnie kontrował i trzeba powiedzieć, że stworzył dwie stuprocentowe sytuacje, które powinny zakończyć się trafieniami, a po stałym fragmencie fantastycznie interweniował Pyrzyński, zbijając futbolówkę na rzut rożny. W samej końcówce Antares przeszedł nawet na grę trójką obrońców, jednakże bez większych efektów.

Trzeba podkreślić, iż pomimo optyczne wyrównanego meczu, Jurand zwyciężył zasłużenie. Ekipa z Koziegłów była bardziej dojrzała, miała swój pomysł na mecz i go konsekwentnie realizowała, stworzyła też większą ilość sytuacji do zdobycia gola. Tym razem ambitna walka nie wystarczyła i gracze Antaresu musieli zejść z boiska pokonani.

Jednak nie poddajemy się - następne 3 punkty, tak bardzo potrzebne zalasewianom, do zdobycia już w niedzielę 14 kwietnia, kiedy w Swarzędzu o godz. 18:00 podejmiemy Błękitnych Owińska!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?