Antares Zalasewo
Antares Zalasewo Gospodarze
2 : 3
0 2P 2
2 1P 1
Kłos Zaniemyśl
Kłos II Zaniemyśl Goście

Bramki

Antares Zalasewo
Antares Zalasewo
Zalasewo
90'
Widzów: 30
Kłos Zaniemyśl
Kłos Zaniemyśl

Kary

Antares Zalasewo
Antares Zalasewo
Kłos Zaniemyśl
Kłos Zaniemyśl

Skład wyjściowy

Antares Zalasewo
Antares Zalasewo
Kłos Zaniemyśl
Kłos Zaniemyśl


Skład rezerwowy

Antares Zalasewo
Antares Zalasewo
Kłos Zaniemyśl
Kłos Zaniemyśl
Brak dodanych rezerwowych

Sztab szkoleniowy

Antares Zalasewo
Antares Zalasewo
Imię i nazwisko
Łukasz Białach Kierownik drużyny
Przemysław Brzeziński Trener
Bartosz Lutomski Trener
Kłos Zaniemyśl
Kłos Zaniemyśl
Brak zawodników

Relacja z meczu

Autor:

Antares

Utworzono:

28.09.2018

Niestety, pomimo ambitnych oczekiwań wynikających z dobrej dyspozycji zespołu w ostatnim czasie, ekipy z Zaniemyśla sprawiły zalasewianom lodowaty prysznic pozbawiając punktów w lidze i eliminując Antares z rozgrywek okręgowego Pucharu Polski.

Relację zaczynamy od wydarzeń niedzielnych, które wydawałoby się, wpisują się w klasykę polskiego futbolu. Ileż to razy byliśmy świadkami "pięknych" porażek, po dobrej grze, pełnej polotu i walki. Cóż z tego, że obserwatorzy przyznają wysokie noty za styl, twierdzą, iż nie zasłużyliśmy na porażkę - za to punktów do ligowej tabeli się nie przyznaje... Przed rozpoczęciem meczu miała jeszcze miejsce przyjemna uroczystość wręczenia na ręce prezesa pucharu za mistrzostwo B-klasy przez przedstawiciela WZPN - Jakuba Strużyńskiego, a następnie przeszliśmy do wydarzeń boiskowych. Kłos II Zaniemyśl wyszarpał walką i przede wszystkim naszą nieskutecznością oraz błędami zarówno w ofensywie, jak i defensywie, zwycięstwo na boisku w Zalasewie, pomimo tego, że musieli dwukrotnie nadrabiać straty. Antares - Kłos II 2:3 (2:1).

Mecz w zasadzie odbywał się pod dyktando Antaresu i ciężko jest przełknąć gorycz porażki, zwłaszcza, że zalasewianie zdobyli jeszcze trzy bramki, które zostały anulowane ze względu na pozycje spalone. Najbardziej przygnębiający jest fakt, iż jeżeli chodzi o samą grę, to jakościowo był to jeden z najlepszych meczów Antaresu w tym sezonie. Gospodarze grali bardzo ofensywnie, kombinacyjnie i z pomysłem, co rusz stwarzając sytuacje w polu karnym gości. Bramki dla zalasewian padły jednak po stałych fragmentach gry - dwa bardzo dobrze wykonane rzuty rożne przez Klimczaka wykorzystali kolejno Lutomski i Bączyk, w międzyczasie M. Bartkowiak dwukrotnie umieścił piłkę w siatce - niestety z pozycji minimalnie spalonej. Bramkę na 1:1 rywale zdobyli po błędzie w komunikacji, linia obrony została za daleko, napastnik gości ograł Bednarczyka i oddał fantastyczny strzał na długi słupek, Pyrzyński bez szans. Przy bramce na 2:2 kompletnie swoje obowiązki defensywne zlekceważył Sikora, przez co niepilnowany zawodnik Kłosa idealnie obsłużył swojego kolegę, a ten w sytuacji sam na sam z Pyrzyńskim doprowadził ponownie do remisu. Gwoździem do trumny była trzecia bramka dla gości, którzy fantastycznie wyprowadzili kontrę z własnej połowy, po której napastnik Kłosa wpakował piłkę do pustej bramki. Pomimo starań, ambitnej walki i pozostawienia sił i serca na boisku, nie udało się odwrócić niekorzystnego rezultatu i porażka stała się faktem. Szkoda, bardzo szkoda tych punktów, szczególnie, że wydawało się, że Antares ma mecz pod kontrolą - zabrakło bramki podwyższającej prowadzenie i mądrego dowiezienia wyniku do końca. Cóż, walczymy dalej.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?