Informacje

Clescevia  Kleszczewo

Clescevia Kleszczewo

Adres

Poznańska 4b
63-005
Kleszczewo
Wielkopolskie

Kontakt+48 601 267 600
clescevia@gmail.com

Data powstania

01.01.1952

Barwy

Opis

Opis klubu dodany przez:
Brak opisu
Opis klubu dodany przez:
Klub występujący w rozgrywkach A-klasy, grupy I, strefa poznańska.
Opis klubu dodany przez:
Brak opisu
Opis klubu dodany przez:

Stowarzyszenie Klub sportowy KS Clescevia Kleszczewo to organizacja, która działa na terenie gminy Kleszczewo już od ponad 65 lat.

Jako klub sportowy naszym celem jest rozwój fizyczny dzieci i młodzieży oraz doskonalenie umiejętności sekcji seniorskiej naszej gminy.

Każdego roku jako reprezentacja naszej gminy uczestniczymy i rywalizujemy w oficjalnych rozgrywkach PZPN w ramach okręgowego związku Piłki Nożnej jak równie w rozgrywkach Lidze Mistrzów Koziołka, w której rywalizujemy z reprezentacjami okolicznych miast jak: Swarzędz, Poznań, Śrem, Kórnik czy Leszno. Sekcja seniorska, będąc reprezentacją gminy Kleszczewo rywalizuje aktualnie w grupie rozgrywkowej Klasy A.

Chcemy rozszerzać nasz zasięg promując naszą gminę oraz region poprzez uczestnictwo w imprezach o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i w miarę możliwości miedzynarodowym. Na terenie gminy ściśle współpracujemy ze naszymi przedszkolami, szkołami, jak również GOKiS. W trakcie okresów wakacyjnych organizujemy czynny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w ramach "Akcji LATO", czy "Ferie bez nudy", oraz organizujemy obozy sportowe dla naszych zawodników. Naszej kadrze trenersko-instruktorskiej zależy na propagowaniu zdrowego stylu życie, aktywności ruchowej i zdrowej rywalizacji, której presja nie może odbierać uczestnikom przyjemności uprawiania sportu amatorskiego.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?